-
-


 

Weselne animacjeanimatorzy figlik - wrocławI. ANIMACJE ZABAW

BLOK ZABAW INTEGRACYJNYCH 
Zapoznajemy się nawzajem i oswajamy z nowa sytuacją. Zachęcamy do aktywnej i twórczej zabawy! W programie między innymi: zabawy z chustą animacyjną i piłeczkami.

BLOK ZABAW O TEMATYCE WESELNEJ 
Wprowadzamy małych gości w niepowtarzalny klimat weselnego dnia. Pozytywne i wyjątkowe emocje budujemy w oparciu o zabawy o tematyce weselnej dostosowane do wieku i ilości dzieci. W programie między innymi: poszukiwania zaginionych bucików weselnych, quiz Małego Weselnika, zabawy z rekwizytami weselnymi.
 
BLOK ZABAW TANECZNYCH 
Aktywne i radosne szaleństwa na parkiecie! W programie między innymi: zwariowane tańce, ruchowe pląsy i zabawy przy muzyce. Pomocne nam będą  małe bańki mydlane, baloniki i kolorowe wstążki.

BLOK ZABAW RUCHOWYCH 
Zapewnimy sporą dawkę aktywności ruchowej w miarę możliwości na świeżym powietrzu. W programie zabawy z kolorowymi rekwizytami: mini szczudła, tunel kryjówka, woreczki, obręcze, pachołki, łapki, kręgle, piłki, karty obrazkowe itp.

BLOK NIESPODZIANEK DLA MŁODEJ PARY 
Wspólnie tworzymy „Księgę Wesołości” dla Młodej Pary. Znajdować się w niej będą  wykonane na cześć Nowożeńców prace dzieci: obrazki i wycinanki,  wierszyki i życzenia.


II. KĄCIK ZABAW
Miejsce stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych gościach weselnych. Rozłożymy kolorowy dywan, na którym dzieci będą miały do dyspozycji różne zabawki. W skład kącika wchodzą:
- kolorowy dywan lub duża chusta animacyjna
- 2 gumowe koniki do skakania
- zestaw namiotów i tuneli kryjówek
- zabawki dla malucha
- duże klocki
- układanki 
- autka
- pacynki

III. UKŁADANIE DZIECI DO SNU 
Po skończonych zabawach, nasi animatorzy przygotują państwa pociechy do snu. Przeczytamy bajkę na dobranoc, zaśpiewamy piosenkę i ukołyszemy do snu.

*Tylko wtedy jeśli jest możliwość noclegu lub wydzielenia specjalnego miejsca do snu dla najmłodszych dzieci.

IV. INDYWIDUALNA OPIEKA NAD DZIECKIEM 
Zaopiekujemy się twoim maleństwem podczas uroczystości, żebyś w pełni mógł przeżyć jedne z najbardziej znaczących dla ciebie i twojej rodziny chwil.Animator - opiekun przygotuje kreatywne zabawy dostosowane do wieku twojego dziecka, przeczyta bajkę na dobranoc, zaśpiewa kołysankę i położy do snu. Aby zapewnić odpowiedni komfort wszystkich gości weselnych, na jednego animatora-opiekuna może przypadać maksymalnie dwoje dzieci w wieku 1-3lat.


 
 

Animatorzy twórczej zabawy, urodziny dla dzieci Wrocław 2011
© Figlik – projekt
Kiba Studio